NIERUCHOMOŚCI

NIERUCHOMOŚCI

Zajmujemy się również pośrednictwem w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Wspomagamy cały proces sprzedaży i zakupu nieruchomości, jak również bezpłatną pomocą doradczą.

W ramach naszych usług mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze nieruchomości do zakupu, kierując się obecnymi trendami na rynku nieruchomości.

Kupno lub sprzedaż nieruchomości jest z pewnością najtrudniejszą i najkosztowniejszą transakcją w Państwa życiu, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

W ramach współpracy dokonujemy również analizy stanu nieruchomości w ujęciu prawnym, finansowym oraz technicznym. Jest to czynność będąca warunkiem koniecznym w procesie inwestycyjnym.

Rynek nieruchomości charakteryzuje się dużą kapitałochłonnością. Zaniechanie lub zaniedbanie należytej analizy stanu nieruchomości może implikować nieoczekiwane straty, zamiast zysków z inwestycji.

Posiadamy szeroką bazę firm współpracujących z nami w zakresie obsługi rynku nieruchomości. Są to między innymi biura projektowe, biura architektoniczne, kancelarie adwokackie, kancelarie notarialne, firmy budowlane, remontowo-budowlane, instalacyjne i inne.